.................:.    دانلود ANY DESK ................:.    دانلود Supremo Remote Desktop

................:.    دانلود teamviewerportable

چگونگی اتصال از راه دور به کامپیوتری که از نرم افزار « ANY DESK» استفاده میکند : (جایگزین تیم ویور)

اگر شما هم بعد از مسدود شدن برنامه تیم ویور (TeamViewer) برای کاربران ایرانی به مشکل برخورده‌اید و به دنبال یک نرم افزار جایگزین خود هستید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی و آموزش کار با نرم افزار Anydesk (جایگزین تیم ویور) بپردازیم که جایگزین عالی برای برنامه تیم ویور است. با موبایل کمک همراه باشید.

همانطور که در جریان هستید، نرم افزار تیم ویور (TeamViewer) سرویس دهی خود را به کاربران ایرانی متوقف کرد. از آنجایی که بسیاری از افراد و شرکت های داخلی از این نرم افزار برای انجام امورات خود استفاده می‌کردند، بنابراین اغلب آن ها بعد از مسدود شدن تیم ویور برای ایرانی ها به دنبال یک برنامه جایگزین تیم ویور (TeamViewer) هستند. اما چه برنامه خوبی وجود دارد که پتانسیل لازم برای جایگزین شدن با تیم ویور را داشته باشد؟

ما پیش از این در مقاله “10 برنامه مشابه تیم ویور | بهترین جایگزین TeamViewer” چند برنامه و روش مختلف را به عنوان جایگزین برنامه تیم ویور معرفی کردیم. اما در این بین یک نرم افزار با نام AnyDesk توانسته به شدت مورد توجه کاربران قرار گیرد. عملکرد این برنامه بسیار شبیه با نرم افزار تیم ویور است و تقریبا تمام قابلیت های آن را ارائه می‌کند. ضمن اینکه نرم افزار AnyDesk رابط کاربری زیبا و در عین حال ساده‌ای دارد و کار کردن با آن آسان است.

بنابراین با توجه به کیفیت مطلوب نرم افزار AnyDesk (جایگزین تیم ویور)، لازم دانستیم که در یک مقاله اختصاصی نحوه دانلود و کار با این برنامه را به شما عزیزان آموزش دهیم. پس در این مقاله قصد داریم به آموزش کار با نرم افزار AnyDesk بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های شرح داده شده در مقاله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

بعد از فعال سازی کد دریافتی AnyDesk-Address را جهت ارتباط ارسال نمایید

برای کانکت شدن به سیستم دوم کد دریافتی AnyDesk-Address را در قسمت Remote Desk وارد نمایید و روی گزینه Connect کلیک نمایید
جهت ارتباط اولیه گزینه Accept را بزنید

چگونگی اتصال از راه دور به کامپیوتری که از نرم افزار « Supremo Remote Desktop» استفاده میکند : 

Supremo Remote Desktop نام نرم افزار قدرتمند جهت اتصال از راه دور به کامپیوترهای مختلف می باشد. این ابزار کامل و قدرتمند برای دسترسی از راه دور و پشتیبانی از طریق اینترنت است. با Supremo Remote Desktop شما از راه دور می توانید به هر کامپیوتری بدون نیاز به تغییر تنظیمات فایراوال/روتر با بالاترین سطح امنیتی ممکن اتصال برقرار کنید.

رمزگذاری یکپارچه و پشتیبانی از SSL  این تضمین را به شما می دهد که ارتباط در بالاترین سطح امنیتی و مطلوب ترین کیفیت برقرار شود. نرم افزار دارای رابط کاربری آسانی می باشد و برای سیستم های ضعیف نیز کاملا بهینه شده است.

 قابلیت های نرم افزار Supremo Remote Desktop :

 

- کوچک و آسان برای استفاده

- بدون نیاز به دستکاری در تنظمیات روتر یا فایروال

- قابلیت اتصال چندگانه

- انتقال فایل با اف تی پی کلاینت و پیشتبانی کشیدن و رها کردن

- امنیت و حفاظت فوق العاده با SSL

 

چگونگی اتصال از راه دور به کامپیوتری که از نرم افزار « TeamViewer » استفاده میکند : 

مرحله اول : نرم افزار TeamViewer را اجرا کنید. از فردی که میخواهید به سیستم او متصل شوید نیز بخواهید که برنامه را اجرا کند. شماره شناسه TeamViewer فرد مقابل را بگیرید ( این شماره در سمت چپ پنجره برنامه قابل مشاهده است). شماره را در کادر Partner ID وارد و سپس بر روی کلید Connect To Partner کلیک کنید.

مرحله دوم : بعد از انجام مرحله قبل ، بخش وارد کردن رمز برای شما نمایش داده میشود، شما در این بخش باید باید رمزی را وارد کنید که در سیستم فرد مقابل نمایش داده میشود. بعد از وارد کردن رمز بر روی Log On کلیک کنید.

مرحله سوم : بعد از ورود ، در صفحه جدیدی که برای شما نمایش داده میشود ، شما قادر به مشاهده صفحه فرد مقابل هستید. همچنین شما قابلیت کنترل موس و کیبرد او  را نیز دارید و میتوانید هر کاری که میخواهید در سیستم او به صورت از راه دور انجام دهید.

زمانی که شما به سیستم مورد نظر متصل میشوید یک منوی کوچک در بالای صفحه مشاهده میکنید؛ ما در ادامه به شما آموزش میدهیم ک چگونه از این منو استفاده کنید.

 کاربرد منوی Action در نرم افزار TeamViewer 

 در منوی Action شما به راحتی میتوانید به بخش های مختلف ویندوز دسترسی سریع داشته باشید. برای مثال از بخش Session Option میتوانید دسترسی خود به سیستم فرد مورد نظر را قطع نمایید. همچنین میتوانید یادداشتی قرار دهید. از طریق بخش Windows Option شما قادر به قفل یا رستارت کردن سیستم قابل کنترل هستید. 

بخش Invite additional partnership به شما اجازه میدهد که فرد سومی را به سیستم مورد نظرمتصل کنید و به اون نیز دسترسی کنترل سیستم  را بدهید.

برای این منظور بر روی Computer & Contacts کلیک کنید تا به صفحه ابتدایی نرم افزار هدایت شوید. برای دسترسی دادن به فرد سوم  ، اموری که در بالا توضیح داده شد را مجددا انجام دهید.